Výsledky závodu Prahou plnou strašidel

Přinášíme výsledky závodu Prahou plnou strašidel, který se konal v sobotu 13. ledna 2018 v centru Prahy. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu. 

18. 01. 2018 EDIT: Přidány výsledky kategorie D a V.

Kategorie A 
Hlídka s názvem Pitíčka, která se skládala z Foxeda, Médi a Kuby, se umístila na 48. místě (z celkových 69 hlídek). Hlídka doběhla s časem 1 h 47 min a získala celkem 1 bod.

Kategorie B
Dívčí hlídka s názvem Bondgirls, ve které závodily Puštík, Čokoláda a Brambůrek, se umístila na 51. místě (z celkových 110 hlídek). Hlídka doběhla s časem 1 h 57 min a získala celkem 6 bodů.
Dvoučlenná hlídka vlčat Bagříci, kde statečně bojovali Titanic a Hřebík, se umístila na 96.–97. místě (z celkových 110 hlídek). Hlídka doběhla s časem 2 h 05 min, a proto jí byla z původně získaných 5 bodů stržena penalta a hlídka si do finále odnesla 0 bodů.

Kategorie C
Skautská hlídka s názvem Milartgie, kde nás zastupovali Walli, Banán a Kamikadze, se umístila na 50. místě (z celkových 62 hlídek). Hlídka doběhla s časem 2 h 00 min a získala celkem 7 bodů.

Kategorie D (dospělí)
Ultra hlídka s názvem Jednorožci, ve které soutěžili Honza a Ninja, se umístila na 29. místě (z celkových 33 hlídek). Hlídka doběhla s časem 2 h 38 min. Bohužel jí také byla odečtena penalta, protože kategorie D měla rovněž na závod jen čes 2 hodiny. Ze získaných 30 bodů si tedy do finále odnesla celkem 0 bodů.

Kategorie V (veřejnost)
Nejlépe nás reprezentovala hlídka s názvem E=mc2, ve které soutěžili Kleo, Lucka, Kolibřík, Špuntík a Blesk, která se umístila na krásném 19.–20. místě (z celkových 182 hlídek). Hlídka doběhla s časem 2 h 09 min a nahrála celkem 30 bodů.

Přehled výsledků najdete na http:// strasidla.net

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktualita. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na