Registrace 2019

Se začátkem nového roku si dovolujeme všechny členy upozornit na povinnost provést registraci pro nadcházející rok 2019.

Tak jako minulý rok obdrží na schůzce každý člen svůj registrační formulář, ve kterém jsou uvedeny platební údaje pro úhradu registračního poplatku. Ten, prosím, uhraďte převodem nebo vkladem přímo na uvedený účet – registrační příspěvek nenoste na schůzku v hotovosti. Pro nadcházející rok byl registrační poplatek našeho střediska stanoven na 600 Kč za osobu. Noví členové obdrží po zaregistrovaní členskou kartu. Registrační poplatek slouží pro funkci organizace a je z něj hrazen spolkový časopis, který by měl chodit každému členovi. Prosím o uhrazení tohoto poplatku do 31. ledna 2019. Zároveň prosím o kontrolu údajů v registračním formuláři a případné doplnění nebo opravu chybných nebo zastaralých údajů. Registrační formulář opět odevzdejte do 31. ledna 2019. Pokud již víte, že nezvládnete tyto úkony do 31. ledna učinit, informujte o tom vedoucí oddílu!

Pokud jste se rozhodli ukončit členství, neprodleně nás o tom informujte! 15. ledna 2019 budou automaticky zaregistrováni všichni stávající členové. Poté se odevzdá registrace nadřízeným orgánům a všichni tito zaregistrovaní členové musí registrační poplatek uhradit. Po tomto termínu můžete sice také členství zrušit, ale bude nutné registrační poplatek stejně uhradit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Důležitá zpráva. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na